Hallo allemaal, ik ben Antje van der Veer. Ben net vrijwilliger geworden bij de F.E.S. Ik ga assisteren bij beurzen. Ik ben 26 jaar en woon in Boornbergum. Ik werk op de Dierenambulance, dit is ook vrijwilligerswerk. Helaas heb ik nog geen betaalde baan. Ik heb heel veel zin in het werk op de beurzen. Zo kan ik ook iets positiefs voor een ander doen. EN hopelijk kan ik andere mensen hiermee helpen.
Sinds 2007 weet ik dat ik fibromyalgie heb en omdat ik er toen (bijna) niks van wist ben ik in aanraking gekomen met de F.E.S. Toen er een mail kwam dat ze jongeren zochten voor in de jongerencommissie, heb ik me aangemeld omdat het me erg leuk lijkt om andere jongeren te helpen met hun zoektocht naar hoe te leven met fibromyalgie. Ik studeer Information Management en werk als DLWO-coach bij de Hogeschool Zuyd. Verder hou ik van lezen, treinreizen, wandelen en fitnessen.
In 2006 heb ik de diagnose fibromyalgie gekregen. Ik ben toen via een kennis in aanraking gekomen met de F.E.S. Inmiddels ben ik secretaris van de jongerencommissie, en zie hier leuke uitdagingen in. Momenteel ben ik nog steeds een van de jongste vrijwilligers binnen de vereniging. Het vrijwilliger zijn bij de F.E.S. geeft me een goed gevoel, want zo kan ik mijn steentje bijdragen aan de naamsbekendheid van fibromyalgie. Contact: j.burgstra@fesinfo.nl
Sinds 2005 heb ik fibromyalgie, maar ik heb pas in 2010 de diagnose gekregen. Afgelopen jaar heb ik mijn Havo diploma gehaald, en nu ben ik op zoek naar een leuke baan! Verder hou ik me in het dagelijks leven nu vooral bezig met mijn blog (Lisanneleeft.nl), m’n thuisstudie copywriting en ik doe graag gezellige dingen met m’n vrienden. Toen ik in het F.E.S. magazine zag staan dat ze mensen zochten voor de jongerencommissie, wist ik meteen dat ik dit graag wilde gaan doen!
Sinds 2008 is er bij mij fibromyalgie vastgesteld. Ik vind het erg belangrijk dat ik weet wat er in mijn lichaam speelt en ben daarom lid geworden van F.E.S. Ik deed er te weinig mee en vond het daarom een uitdaging om lid te worden van de jongerencommissie. Zo kan ik actief met anderen meedenken en ervaringen delen. Buiten mijn vrijwilligerswerk vang ik via een stichting dakloze kittens op tot aan de adoptie. Ook ben ik gemeenteraadslid in Tilburg. Ik ben te allen tijde bereid om informatie te geven of samen te brainstormen, stuur me een mailtje en ik laat van me horen!
Sinds 2006 weet ik dat ik fibromyalgie heb. Na veel zoeken, ben ik bij de FES terecht gekomen. Men was toen bezig een groep op te zetten voor jongeren en heeft mij gevraagd of ik mee wilde doen. Ik heb meteen ja gezegd, omdat ik informatie voor jongeren miste. Ondertussen ben ik 100% afgekeurd. In de jongerencommissie ben ik penningmeester en doe het met veel plezier. Ook sta ik op beurzen om zoveel mogelijk informatie te geven. En als je met vragen zit, kun je die aan mij stellen en dan probeer ik daar een antwoord op te geven. Contact: o.heijmen@fesinfo.nl